| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 14 maja 2024, o 03:57

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2012, o 20:22 
czytajac opinie o agnes i o kosmetykach tam stosowanych to raczej NIE POLECAM....jesli chodzi o mikro to lepiej doplacic i miec dobry efekt a nie lipe...


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 19 mar 2012, o 16:50 
Patrycja pisze:
Tak, są takie ceny - ja robiłam w Malayce - kosmetyczka na koniec "sezonu" zimowego na 2 tyg robi tam fajne promocje - dodatkowo jak robi sie tam serie - jeden z zabiegów wybierasz sobie sama i jest gratis (ja wybrałam kwasy i 120zł w kieszeni). Robiłam tez mikrodermabrazje w studio urody Zuzanna - też można skorzystac tam z fajnej promocji. Teraz widziałam chyba na sweet dealu promocje na pedicure za 39zł tez taniocha! Fakt słyszałam że na manhatanie jest mikro za 60 zł ale ... no właśnie ... w którym salonie robią to dobrze? W Mijo tez była na sweet dealu promocja i tez byłam - polecam zreszta ten salon - pod każdym względem. Trzeba szukać i pytać. Naprawde można znaleźć fajne promocje. I tak jak mam porównanie - żadna z mikro które robiłam nie odbiega od normy - wszystkie super a trochę grosza sie zaoszczędziło ;)

Teraz widziałam na gruperze mikrodermabrazje ( 39zł) na ul:A.Krajowej - czy któraś tam z Was juz była? To chyba nowy salon?

P.S i tak jak czytam co tu niektórzy piszą ... o salonach w negatywie... a czy któraś z Was pomyślała, że kobiety które prowadzą taki salon muszą z tego utzrymać swoja rodzine, zarobic na rachunki itd Ja sie staram nie negować - jeżeli mi sie coś nie podoba więcej tam nie idę, proste.




Patrycjo, to że muszą utrzymac rodzine, zarobic na rachunki upoważnia je do tego zeby mialy klienta gdzies albo robily cos na odwal? taka prawda ze osoby, ktore ida do kosmetyczki tez maja na urzymaniu rodzine i do oplacenia rachunki, wiec klientowi nalezy sie szacunek. jesli chca zarobic na oplaty to moze nalezy pomyslec o tym ze praca ktora wykonuja ma przynosic im przyjemnosc, byc ich hobby a nie tylko maszynka do robienia pieniedzy. moze niech przestana myslec tylko o zarobieniu kasy, to i negatywne komentarze nie beda pojawialy sie. teraz jest tak duzo salonow ze jest w czym wybierac i jak wlascicielka nie bedzie dbala o jakosc uslug, czystosc w lokalu czy nawet atmosfere to wiadomo ze kokosow na tym interesie nie zbije...


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2012, o 06:32 
Dziewczyny czy któraś z was korzystała z opalania natryskowego???? gdzie w Słupsku robia to najlepiej ??? tzn bez żadnych zacieków na ciele???


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 9 kwie 2012, o 10:40 
Nie polecam Agnes, kupilam na gruperze piling oczyszczajacy, a ponakładala mi jakies maseczki, nie wiem po co jak sama sobie to w domu robie, dlugi termin oczekiwania, nie wiem po co na darmo kase wydalam, milymi slowkami wszystkiego sie nie zalatwi pani Agnieszko, szkoda pieniedzy i czasu!!!polecam Rome, dobry sprzet, mila obsługa!!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2012, o 15:37 
Gość pisze:
Nie polecam Agnes, kupilam na gruperze piling oczyszczajacy, a ponakładala mi jakies maseczki, nie wiem po co jak sama sobie to w domu robie, dlugi termin oczekiwania, nie wiem po co na darmo kase wydalam, milymi slowkami wszystkiego sie nie zalatwi pani Agnieszko, szkoda pieniedzy i czasu!!!polecam Rome, dobry sprzet, mila obsługa!!


w agnes to tylko sie słyszy rybeczko rybko myszko a usługa dupa-produkty z biedronki i kauflandu :x


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2012, o 09:34 
ja na pewno nie polecę malayki! co tam nie pójdę to zamknięte! nawet nie raczy poinformować klientki ze nieczynne, czy w dzisiejszych czasach zatelefonowanie jest tak kosztowne! chyba wychodzi z założenia, że nie pracuje i będę biegała do niej po to żeby zobaczyć kraty na piwnicy! wychodzi na to, że kasę zebrała (kupiłam na gruperze) i nie raczy wykonać zabiegu! jeśli będzie tak dalej zażądam zwrotu pieniędzy i całej kwoty, a nie pomniejszonej o procent pobierany od grupera.a jak na razie was mogę jedynie ostrzec przed tym zakładem, który klienta ma serdecznie w d....


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2012, o 10:42 
Bylam na zabiegu wykupionym na portalu gruper w salonie Agnes.Musze przyznac,ze jestem naprawde zadowolona.Pani rzeczywiscie bardzo uprzejma,usługa wykonana bardzo starannie.Preparaty nie sa z biedronki :-) Spędziłam miło i sympatycznie godzinny relaks.Nie moge powiedziec złego słowa na jakość usługi.Pozdrawiam.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl