| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, o 03:28

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 wrz 2013, o 10:15 
janPOLECHOŃSK pisze:
Piszę, bo ja już mam zrobione, ale wcześniej dużo się naszukałam kto to w słupsku robi. Dlatego jak już znalazłem to podzielę się tą info, bo wiem, że jest to częste utrapienie kierowców.
Dlatego polecam autoelektronik na poznańskiej 78. Fakt, że trwa to cały dzień, ale mam zrobione tak jak chciałem.

Ja robiłem w c-max 2008 i też wszystko dobrze po zamontowaniu tego emulatora. Samochód mniej bierze paliwa i gwarancja jest na 2 lata. Tak więc można spać spokojnie, bo na wszystko jest papier. Wcześniej czyściłem, ale to dobre na kilka tygodni.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 10 wrz 2013, o 21:22 
emulatory pisze:
Witam wszystkich posiadaczy samochodów z filtrami cząstek.

Na Allegro jest w sprzedaży mnóstwo emulatorów dostarczanych z pełną instrukcją montażową.
Każdy mechanik go zainstaluje. Odpuśćcie sobie ASO.

Najtaniej robią w Rumii : electric-service.pl

W Rumi zrobili w trzy godziny i mają najlepsze ceny w Polsce. Dzwoniłem wszędzie gdzie tylko możliwe.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 wrz 2013, o 21:29 
Dlaczego warto wykonać tą usługę w firmie: electric-service.pl
Głownie dla obniżenia kosztów, robią najtaniej.

Modyfikacji programu sterującego komputera pojazdu umożliwia w pełni bezpieczne i profesjonalne usuniecie filtra cząsteczek stałych z państwa samochodu. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje pewności , że pełna diagnostyka pojazdu zostanie zachowana i zapomnisz o problemie filtra cząstek stałych. Usuwamy filtry profesjonalnie, auto po modyfikacji zachowuje sie tak jak by zostało wyprodukowane bez filtra.

Nie stosujemy metody ECU-SAFE

Usuwając filtr cząstek stałych możesz być pewny, że zostanie on wyłączony właściwie, wszystkie zmiany w programie pojazdu robione są ręcznie, a nie za pomocą uniwersalnego programy ECU-SAFE

Nie stosujemy również w naszej firmie Emulatorów sterownika silnika ECU.

Przykładowa lista samochodów:

Audi, VW: 1.2tdi, 1.4tdi, 1.9tdi, 2.0tdi, 2.5tdi, 2.7tdi, 3.0tdi, 4.2tdi, 5.0tdi
BMW: 2.0D, 2.5D, 3.0D
Mercedes, Smart: 800CDI, 1.5CDI, 1.7CDI, 2.0CDI, 2.2CDI, 2.7CDI, 3.0CDI, 3.2CDI, 4.0CDI
Mitsubishi: 1.5DID, 1.9DID, 2.0DID, 2.2DID
Nissan: 1.9DCI, 2.0TDI, 2.2DCI, 2.5DCI, 2.7TDI 3.0DCI, 3.0DI
Suzuki: 1.3DDiS, 1.9DdiS, 2.0DDiS, 2.0HDI, 2.0TDCI,
Fiat, Alfa: 1.3MJD, 1.6JTD, 1.9JTD, 2.0JTD, 2.3JTD, 2.4JTD, 2.8JTD
Ford: 1.6TDCI, 1.8TDCI, 1.8TDDI, 2.0TDCI, 2.0TDDI, 2.2TDCI, 2.4TDCI
Citroen, Peupeot: 1.4HDI, 1.6HDI, 2.0HDI, 2.2HDI, 2.8HDI, 3.0HDI
Dodge: 2.0CRDI, 2.8CRDI
Jeep: 2.0CRD, 2.5CRD, 2.7CRD, 2.8VCRD, 3.0CRD
Volvo: 1.9DCI, 2.0D, 2.4D5
Saab: 1.9TID, 2.2TID
Chrysler: 2.0CRD, 2.2CRD, 2.5CRD, 2.8CRD
Honda: 1.7CTDI, 2.2i-CTDI, 2.2i-Dtec
Hundai, Kia: 1.5CRDI, 1.6CRDI, 2.0CRDI, 2.2CRDI, 2.5CRDI, 2.9CRDI
Opel: 1.3CDTI, 1.7DTI, 1.9CDTI, 2.0VCDI
Renault: 1.9DTI, 1.9DCI, 2.0DCI, 2.2DCI, 2.5DCI, 3.0DCI
I inne również benzyna i benzyna z turbiną.
Sterowniki: Bosch EDC15, EDC16, EDC17, ME7, ME9, MED17, Siemens, Marelli, Delphi
Jeżeli w spisie nie ma Państwa samochodu proszę o kontakt telefoniczny.

Posiadamy również pełną gamę urządzeń diagnostycznych które są niezbędne do wykonania pełnej diagnozy jak i przeprowadzenie kompleksowej usługi usunięcia filtra (DPF-FAP).

Nie prawidłowo działający Filtr (DPF-FAP) to częste problemy a w konsekwencji przejście sterownika ECU w tryb awaryjny i uniemożliwienie dalszej jazdy samochodem

Odpowiednie i profesjonalne usuniecie całkowite filtra (DPF-FAP) wpłynie na:

Lepszą dynamikę samochodu.
Zmniejszone zużycie paliwa wynikające z braku potrzeby regeneracji filtra.
Brak ryzyka utraty mocy często w bardzo ważnych momentach (wyprzedzanie).
Unikniecie kosztownej wymiany filtra.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 wrz 2013, o 21:42 
Usuwając filtr cząstek stałych możesz być pewny, że zostanie on wyłączony właściwie, wszystkie zmiany w programie pojazdu robione są ręcznie, a nie za pomocą uniwersalnego programy ECU-SAFE

Nie stosujemy również w naszej firmie Emulatorów sterownika silnika ECU.

Emulatory oszukują sterownik silnika nie zawsze robią to prawidłowo wpływając na szybkie zużycie wtrysków. Właściwe wyłączenie wręcz doprowadzenie sterownika do pracy bez filtra jest najlepszym rozwiązaniem technicznym i w znacznym stopniu poprawia dynamikę jazdy nie wpływając na zwiększone zużycie podzespołów paliwowych.

Rumia wykonuje to profesjonalnie, posiada wielki bagaż doświadczeń, wysokiej jakości sprzęt i wyspecjalizowaną załogę. Poczytaj na ich stronie, dzwoń do nich i zgłaszaj swój problem są otwarci na każde wezwanie.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 wrz 2013, o 07:52 
gość pisze:
Usuwając filtr cząstek stałych możesz być pewny, że zostanie on wyłączony właściwie, wszystkie zmiany w programie pojazdu robione są ręcznie, a nie za pomocą uniwersalnego programy ECU-SAFE

Nie stosujemy również w naszej firmie Emulatorów sterownika silnika ECU.

Emulatory oszukują sterownik silnika nie zawsze robią to prawidłowo wpływając na szybkie zużycie wtrysków. Właściwe wyłączenie wręcz doprowadzenie sterownika do pracy bez filtra jest najlepszym rozwiązaniem technicznym i w znacznym stopniu poprawia dynamikę jazdy nie wpływając na zwiększone zużycie podzespołów paliwowych.

Rumia wykonuje to profesjonalnie, posiada wielki bagaż doświadczeń, wysokiej jakości sprzęt i wyspecjalizowaną załogę. Poczytaj na ich stronie, dzwoń do nich i zgłaszaj swój problem są otwarci na każde wezwanie. electric-service.pl/


Ja polecam tylko naprawy w ASO


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2013, o 18:49 
gość pisze:
Usuwając filtr cząstek stałych możesz być pewny, że zostanie on wyłączony właściwie, wszystkie zmiany w programie pojazdu robione są ręcznie, a nie za pomocą uniwersalnego programy ECU-SAFE

Nie stosujemy również w naszej firmie Emulatorów sterownika silnika ECU.

Emulatory oszukują sterownik silnika nie zawsze robią to prawidłowo wpływając na szybkie zużycie wtrysków. Właściwe wyłączenie wręcz doprowadzenie sterownika do pracy bez filtra jest najlepszym rozwiązaniem technicznym i w znacznym stopniu poprawia dynamikę jazdy nie wpływając na zwiększone zużycie podzespołów paliwowych.

Rumia wykonuje to profesjonalnie, posiada wielki bagaż doświadczeń, wysokiej jakości sprzęt i wyspecjalizowaną załogę. Poczytaj na ich stronie, dzwoń do nich i zgłaszaj swój problem są otwarci na każde wezwanie.

Dwa sterowniki naprawiała mi Rumia. Kontakt z nimi przedni i dużo przy tym porad. Ceny najniższe w kraju. Słupscy elektronicy to naciągacze a wiem,że też wysyłają do Rumi.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2013, o 12:06 
Przywrócimy pełną sprawność Twojego filtra a ponadto otrzymasz pół roku gwarancji na naszą usługę.

Dzięki stworzonej przez nas skutecznej regeneracji zapchany filtr cząstek stałych odzyskuje niemal całkowicie właściwości nowego.

Tu zaoszczędzisz dużo pieniędzy i nerwów. Mamy ogromną wiedzę na temat FAP/DPF!

W tym artykule zawartych jest wiele przydatnych informacji, których nie uzyskasz od usuwających filtr cząstek stałych.

- pierwsi skutecznie zastosowaliśmy metodę kilkustopniowej regeneracji fap dpf,
(potwierdzone datą zakupu maszyny i rachunkiem)

- jako pierwsi zamontowaliśmy filtr cząstek stałych w autobusie z normą EURO 2
(potwierdzone wystawionym certyfikatem TUV NORD)

- zostaliśmy wyróżnieni przez media: Nowoczesny Warsztat, Autonaprawa,
Moto Focus, Auto track, Panoramę Leszczyńską i inne media fachowe.

- prawdopodobnie naprawiliśmy największą ilość filtrów w Polsce.
Czasami osobom z pierwszych stron gazet :)



NIE USUWAJ FAP/DPF!

Teraz dzięki naszej kilkuetapowej metodzie Twój filtr będzie sprawny jak nowy.

eurovat.info.pl/regeneracja-filtrow-czastek-stalych-bmw-audi-mazda-volkswagen-opel-peugot-usuwanie-fap-dpf/regeneracja-filtrow-czstek-staych


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl