| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 13:48

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 wrz 2013, o 15:02 
gość pisze:
Przywrócimy pełną sprawność Twojego filtra a ponadto otrzymasz pół roku gwarancji na naszą usługę.

Dzięki stworzonej przez nas skutecznej regeneracji zapchany filtr cząstek stałych odzyskuje niemal całkowicie właściwości nowego.

Tu zaoszczędzisz dużo pieniędzy i nerwów. Mamy ogromną wiedzę na temat FAP/DPF!

W tym artykule zawartych jest wiele przydatnych informacji, których nie uzyskasz od usuwających filtr cząstek stałych.

- pierwsi skutecznie zastosowaliśmy metodę kilkustopniowej regeneracji fap dpf,
(potwierdzone datą zakupu maszyny i rachunkiem)

- jako pierwsi zamontowaliśmy filtr cząstek stałych w autobusie z normą EURO 2
(potwierdzone wystawionym certyfikatem TUV NORD)

- zostaliśmy wyróżnieni przez media: Nowoczesny Warsztat, Autonaprawa,
Moto Focus, Auto track, Panoramę Leszczyńską i inne media fachowe.

- prawdopodobnie naprawiliśmy największą ilość filtrów w Polsce.
Czasami osobom z pierwszych stron gazet :)



NIE USUWAJ FAP/DPF!

Teraz dzięki naszej kilkuetapowej metodzie Twój filtr będzie sprawny jak nowy.

eurovat.info.pl/regeneracja-filtrow-czastek-stalych-bmw-audi-mazda-volkswagen-opel-peugot-usuwanie-fap-dpf/regeneracja-filtrow-czstek-staych



Jasne, właśnie wczoraj minęło 3 m-ce po tej usłudze i dziś usuwałem i montowałem emulator, żeby mieć święty spokój, bo samochód pracuje i nie stać mnie co 3-4 m-ce czyścić.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 20 wrz 2013, o 17:15 
Gość pisze:
gość pisze:
Przywrócimy pełną sprawność Twojego filtra a ponadto otrzymasz pół roku gwarancji na naszą usługę.

Dzięki stworzonej przez nas skutecznej regeneracji zapchany filtr cząstek stałych odzyskuje niemal całkowicie właściwości nowego.

Tu zaoszczędzisz dużo pieniędzy i nerwów. Mamy ogromną wiedzę na temat FAP/DPF!

W tym artykule zawartych jest wiele przydatnych informacji, których nie uzyskasz od usuwających filtr cząstek stałych.

- pierwsi skutecznie zastosowaliśmy metodę kilkustopniowej regeneracji fap dpf,
(potwierdzone datą zakupu maszyny i rachunkiem)

- jako pierwsi zamontowaliśmy filtr cząstek stałych w autobusie z normą EURO 2
(potwierdzone wystawionym certyfikatem TUV NORD)

- zostaliśmy wyróżnieni przez media: Nowoczesny Warsztat, Autonaprawa,
Moto Focus, Auto track, Panoramę Leszczyńską i inne media fachowe.

- prawdopodobnie naprawiliśmy największą ilość filtrów w Polsce.
Czasami osobom z pierwszych stron gazet :)



NIE USUWAJ FAP/DPF!

Teraz dzięki naszej kilkuetapowej metodzie Twój filtr będzie sprawny jak nowy.

eurovat.info.pl/regeneracja-filtrow-czastek-stalych-bmw-audi-mazda-volkswagen-opel-peugot-usuwanie-fap-dpf/regeneracja-filtrow-czstek-staych



Jasne, właśnie wczoraj minęło 3 m-ce po tej usłudze i dziś usuwałem i montowałem emulator, żeby mieć święty spokój, bo samochód pracuje i nie stać mnie co 3-4 m-ce czyścić.


6 miesięcy gwarancji i długa praca dalej, człowieku piszesz kłamstwa. Jaki masz cel ? Kim jesteś ?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 wrz 2013, o 14:19 
[quote="gość"]Przywrócimy pełną sprawność Twojego filtra a ponadto otrzymasz pół roku gwarancji na naszą usługę.

Dzięki stworzonej przez nas skutecznej regeneracji zapchany filtr cząstek stałych odzyskuje niemal całkowicie właściwości nowego.

Tu zaoszczędzisz dużo pieniędzy i nerwów. Mamy ogromną wiedzę na temat FAP/DPF!

W tym artykule zawartych jest wiele przydatnych informacji, których nie uzyskasz od usuwających filtr cząstek stałych.

- pierwsi skutecznie zastosowaliśmy metodę kilkustopniowej regeneracji fap dpf,
(potwierdzone datą zakupu maszyny i rachunkiem)

- jako pierwsi zamontowaliśmy filtr cząstek stałych w autobusie z normą EURO 2
(potwierdzone wystawionym certyfikatem TUV NORD)

- zostaliśmy wyróżnieni przez media: Nowoczesny Warsztat, Autonaprawa,
Moto Focus, Auto track, Panoramę Leszczyńską i inne media fachowe.

- prawdopodobnie naprawiliśmy największą ilość filtrów w Polsce.
Czasami osobom z pierwszych stron gazet :)



NIE USUWAJ FAP/DPF!

Teraz dzięki naszej kilkuetapowej metodzie Twój filtr będzie sprawny jak nowy.

link do strony
eurovat.info.pl/regeneracja-filtrow-czastek-stalych-bmw-audi-mazda-volkswagen-opel-peugot-usuwanie-fap-dpf/regeneracja-filtrow-czstek-staych

Bardzo skuteczna metoda.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 wrz 2013, o 14:29 
Już w Polsce drogówka posiada specjalistyczne samochody do kontroli emisji spalin.
Film przedstawia taką czynność, radiowóz z Lęborka a takich w kraju jest już mnóstwo.

Za brak filtra zabierają dowód rejestracyjny i wlepiają mandat i to bardzo wysoki.

Przemyślcie czy warto usuwać czy czyścić.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 wrz 2013, o 14:40 
Za brak filtra cząstek już u nas w kraju zabierają dowód rejestracyjny i płacimy wysoki mandat.

Lęborska drogówka dysponuje nowym specjalistycznym radiowozem Ekip Techniki Drogowej i Ekologii, przekazanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku. Samochód wręcz naszpikowany jest urządzeniami diagnostycznymi, które pomogą funkcjonariuszom gruntownie sprawdzić stan techniczny kontrolowanych aut. Policjanci mają do dyspozycji m.in. analizator spalin, dymomierz, miernik poziomu dźwięku, jaki emitowany jest przez samochody i motocykle. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest natychmiastowe sprawdzenie na drodze czy zatrzymany pojazd nie przekracza norm zanieczyszczenia środowiska i hałasu. Aby zasilić wszystkie te urządzenia mundurowi mają do dyspozycji agregat prądotwórczy. Ponadto w pojeździe znajduje się klimatyzowane latem, a dogrzewane zimą pomieszczenie mini-biura z laptopem, skanerem i drukarką dzięki czemu policjanci w dogodnych warunkach mogą przeprowadzać szczegółowe kontrole i sporządzać związaną z tym dokumentację. Policjanci drogówki przypominają, że w każdym przypadku ujawnienia przekroczenia ww. norm kierowcy kontrolowanego pojazdu zatrzymany zostanie dowód rejestracyjny i może on otrzymać mandat karny.

Nowy radiowóz już można napotkać na drogach powiatu lęborskiego i stał się on zmorą dla kierowców poruszających się pojazdami niespełniającymi norm zanieczyszczenia środowiska. W ciągu tylko jednej służby nowym specjalistycznym radiowozem, zatrzymanych zostaje kilkanaście dowodów rejestracyjnych. Dzięki nowemu nabytkowi, lęborska policja przyczyni się jeszcze bardziej do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach, po których będzie poruszać się mniej pojazdów zanieczyszczających środowisko.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 paź 2013, o 13:30 
Gość pisze:
Ale pieprzysz. 20 dni w miesiącu jestem w trasie Polska-Niemcy -Hiszpania. I to od 4 lat. I jakoś nigdy podczas kontroli nie sprawdzali mi wydechu, nic nie wsadzali. Pewnie masz uwaloną turbinę lub wtryskiwacz i kopciłeś na czarno. Ja mam wymontowany filtr i nie mam problemów. Fakt nie w Słupsku, ale ten elektroniczny emulator robi tylko jedna firma w Polsce, tak więc to ta same urządzenie.
Masz pretensje to tego gościa, ale przecież mogłeś sobie poczytać co to ten filtr i jak jestes taki ekologiczny mogłeś tego nie robić. Przecież nikt siłą nie zabrał ci samochodu i nie wyciął filtra:)
Chyba, że nie umiesz czytać i obsługiwać googlarki:)

Jeżdżę wszędzie i nigdy nie spotkałem kontroli.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 paź 2013, o 16:18 
gość pisze:
Już w Polsce drogówka posiada specjalistyczne samochody do kontroli emisji spalin.
Film przedstawia taką czynność, radiowóz z Lęborka a takich w kraju jest już mnóstwo.


Za brak filtra zabierają dowód rejestracyjny i wlepiają mandat i to bardzo wysoki.

Przemyślcie czy warto usuwać czy czyścić.


Mam Sprintera 318CDI z 2008 roku i jest problem z mocą, prawdopodobnie filtr.
Co robić doradźcie. Czyścić czy usunąć. Usuwanie jest za 1500 zł i robią to w Słupsku.


Jak wygląda sprawa kontroli policyjnej oraz przeglądy techniczne.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl