| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 14:47

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 lut 2010, o 09:34 
naprawiam auta tanio


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 21 lut 2010, o 00:10 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:29
Posty: 226
Auto naprawa - diagnostyka, Jacek Bogdanowicz
76 - 200 Słupsk, ul. Koszalińska 2A,
tel: 601 635 805


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Dobry mechanik
Post: 9 mar 2010, o 19:45 
Bardzo dobry jest warsztat mc gaiwer polecam, sam miałem problemy ze znalezieniem dobrego i niedrogiego mechanika wszyscy czarowali, podliczali az ktoś mi polecił własnie mc gaiwera na ul. Leśnej i nie żałuje, szybko i niedrogo.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 9 mar 2010, o 20:17 
TANIX ZAKŁAD CHŁOPAKI ZNAJA SIE NA RZECZY I NIEDROGO ZAWSZE JEZDZE JAK COS TRZA POLECAM


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 kwie 2010, o 11:55 
Z tym Mc Gaiwerem to chyba jakiś żart, chyba sami sobie tego posta wpisali. Po pierwswze nie wymieniają części za które biorą pieniądze, wmawiają usterki których pojazd nie ma. Co więcej zwykle stosują bez konsultacji dolewki płynów eksploatacyjnych w ilościach przewyższających pojemność układów, i co należy zaznaczyć wcale nie dolewają płynów nowych. W tym warsztacie pojęcie kanibalizm samochodowy czuje się jak w domu. Jak ktoś się uprze to może oddać tam pojazd ale:
1. należy jasno określić zakres naprawy;
2. inne stwierdzone przez Mc Gaiwerów usterki należy osobiście weryfikować, (nie na telefon - jest to, czy robić);
3. Nie pozwolić na dolewki żadnych płynów;
4. Przy odbiorze zarządać okazania wymienionych części (dobrze przed oddaniem do Mc Gaiwer jakoś je zaznaczyć ta aby sprawdzić, że faktycznie pochodzą z naszego auta),
5. Sprawdzić rachunki za zakupione części.
6. Sprawdzić czy pojazd jest kompletny, czy przypadkiem jakaś część z niego nie "wyleciała" np. katalizator.
Jka pisałem warsztat dla odważnych, ale jak ktoś dba o bezpieczeństwo swoje i osób które przewozi szczerze radzę tych fachowców omijać.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 paź 2010, o 00:30 
n kupił nietuzinkowe auto a póżniej próbował naprawiać byle taniej chcąc być oryginalnym trzeba za to płacić. Ja osobiście zapłaciłem połowę tego co w Niemczech stąd moje zdziwienie Pańską opinią.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2011, o 02:50 
ten mc gaiwer to taka sama firma oszustow jak i autocolor w losinie, rowniez oddalem auto do niby fachowcow, nie dosc ze podliczyli mi nie wiadomo za co potezne pieniadze to jeszcze nie dali rachunku co niby wymienilili, i jeszcze czas oczekiwania na naprawe dlugi, nie polecam wogole,


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl