| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, o 15:30

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 gru 2010, o 00:06 
Obaj są spoko :D Mi się lepiej jeździ z Wojtkiem, ale Marian jest chyba dużo spokojniejszy. P.S Tam jeszcze jest 2 instruktorów ;d w tym jedna kobieta


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 19 gru 2010, o 22:48 
Andrev pisze:
Obaj są spoko :D Mi się lepiej jeździ z Wojtkiem, ale Marian jest chyba dużo spokojniejszy. P.S Tam jeszcze jest 2 instruktorów ;d w tym jedna kobieta


A OGÓLNIE TO JAK SIE JEZDZI Z P.WOJTKIEM?Z GORY THANKS ZA ODP :wink:


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 gru 2010, o 10:17 
Bardzo serdecznie polecam OSK Efekt. Sama szkoliłam się właśnie tutaj i zdałam egzamin już za pierwszym razem pomimo, że nigdy przed kursem nie siedziałam za kierownicą! Wykłady ciekawe, które są naprawdę bardzo pomocne przy zdaniu egzaminu teoretycznego. W praktyce wiele godzin jazd podczas których panuje miła i przyjazna atmosfera. Jeśli czegoś nie rozumiesz bez najmniejszych problemów instruktor wyjaśni ci to po raz kolejny. Mogę polecić z czystym sumieniem.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Prawo jazdy
Post: 17 sty 2011, o 22:26 
Gość pisze:
fan audi pisze:
Polecam OSK prawko. Sam uczęszczam do tej szkoły od marca 2009 i jestem bardzo zadowolony. Instruktorzy są mili i wyrozumiali. Można się z nimi dogadać. Teoria w tym OSK odbywa się w ruchu ciągłym a jazdy bierszesz sam kiedy chcesz oczywiście dopiero jak pochodzisz miesiąc na teorie. Oczywiście masz do wyborku 5 aut 1 fiat punto II 3 fiat grande punto i 1 fiat panda :P a instruktorów jest tam 10 . Plac manewrowy znajduje się na ul Kołłątaja a wykładny na ul Mickiewicza i odbywają się w każdy wtorek i czwartek. Płatność odbywa się w ratach lub w całości można dawać kase osobisie lub przelewem na konto zalezy to od kursanta i instruktorki :P. Więc z czystym sumieniem polecam wam tą szkołe i dużo się nauczycie pozdrawiam Jakub fan audi

debil @@@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!! robi sobie darmowa reklame nie wspominajaco wynikach MIZRNYCH ich zdwalnosci oraz o tym,z co jazde jest inny intruktor a corezka debilka boi sie na miasto wyjechac, wiec uczytylko na placu ........... na pacholki,a wiele osob mysli ze tata egzaminatro cos pomoze!!!!!!!!!!!! jaha - heheheh oblac tylko niewyuczonych patalachow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ta pseudo Instruktorka p.Kasia z osk PRAWKo, to nie, ze sie boi na miasto z kursantami wyjechac,tylko po prostu NIE MOZE. Jest na tyle tempa, ze probujac kilka razy zdac egzaminy na instruktora, ani razu jej sie nie udalo. Widocznie macki tatusia nie siegaja tam gdzie go nie ma :) a zreszta tu gdzie jest - tez malo moze,bo jest na tzw "widelcu". A wracajac do nauki przez NIA na placu manewrowym to NIELEGALNE, gdyz nie ma do tego uprawnien!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 sty 2011, o 20:41 
ROMA pisze:
Andrev pisze:
Obaj są spoko :D Mi się lepiej jeździ z Wojtkiem, ale Marian jest chyba dużo spokojniejszy. P.S Tam jeszcze jest 2 instruktorów ;d w tym jedna kobieta


A OGÓLNIE TO JAK SIE JEZDZI Z P.WOJTKIEM?Z GORY THANKS ZA ODP :wink:

Ja też jeździłam w ABM z Wojtkiem. Konkretny gość :D jeździłam u niego na A i B i nie zawiódł mnie wysłałam do niego brata i też był zadowolony


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sty 2011, o 18:53 
Jakoby, że niedawno skończyłem kurs to chciałbym napisać jedną pochwalna recenzję dla szkoły ABM. Jeździłem z p. Wojtkiem i nigdy na niego nie narzekałem, wyszkolił, pokazał mi wszystkie miejsca gdzie egzaminator mógłby mnie na luzie uwalić. Pokazał, jak być dobrym kierowcą, bez darcia ryja jak to niektórzy instruktorzy robią, spokojnie. Te 2 próbne egzaminy przydały się na "prawdziwym" - Teoria zero błędów!, a praktyka 2 głupie błędy :) (ruszałem z ręcznego na placu manewrowym, no i zapomniałem kierunku przy zawracaniu) zresztą często Wojtek mówił, że jeśli uwalę to za jakąś głupotę? Masz jakieś pytania do mnie jako kursanta w tej szkole? Wal na gg odpowiem ci na proste pytania. GG: 9712977 :D


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 kwie 2011, o 08:16 
Proponuje wszystkim PCEu z koszalinskiej, super teoria, jazdy szybko i skutecznie, jesli tak nazwac fakt,ze zdalem za i , paru ziomkow ze szkoly i osiedla takze ( w tym kolezanki) . Polecam i nie dam sie przekonac,ze ktos jest lepszy, zreszta widac to w gazetach i stat. word!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdro p. Lukasz i p. Kozlowski
leon z ferajny


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl