| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 15 maja 2024, o 08:44

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 cze 2008, o 15:22 
Takiej imprezy nikt się nie spodziewał. Klasa IIIa z SP-10 w Słupsku żegnała się ze swoją wychowawczynią w gospodarstwie agroturystycznym "Perełka" przy dźwiękach muzyki zespołu "Iluzjon". Trzy lata wspólnej pracy i nauki zakończone wspaniałą imprezą. Tak bawić mogli się tylko oni, bo ich klasa to jak prawdziwa rodzina. Rodzice, uczniowie, dziadkowie i oczywiście nauczycielka tworzą od trzech lat zespół, który wspólnie uczy się, bawi, pracuje i niestety musi się już pożegnać. Oj chyba będzie płacz, bo dzieciaki już tęsknią za panią. A i ona zżyta z nimi pewnie będzie walczyła ze wzruszeniem i emocjami. Oby takich klas i nauczycieli było jak najwiecej!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 18 cze 2008, o 15:34 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2007, o 12:58
Posty: 162
Lokalizacja: Słupsk
Rzeczywiscie impreza byla udana, zreszta mozna to zobaczyc na zdjeciach:)

Mielismy zaszczyt wykonac te zdjecia:

http://www.eslupsk.com/galeria/thumbnails.php?album=2


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2008, o 20:37 
Też bym chciała, żeby moje dziecko chodziło do takiej klasy, gdzie wszyscy tworzą zgrany zespół, który oprócz nauki potrafi się też świetnie bawić. Ale niestety nie wszystkim nauczycielom chce się poświęcać czas wolny na zabawę z dziećmi po swoich godzinach pracy. To niesamowite, że jeszcze są tacy nauczyciele. A o SP 10 mam jak najlepsze zdanie, panią IIIa też znam i nie dziwi mnie to, że ta impreza jest Jej udziałem, bo wiem, ile w ciągu 3 lat zrobiła dla swojej klasy. Przy okazji pozdrowienia dla Pani Dorotki.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2008, o 16:17 
A moje już od września będzie w klasie tej pani właśnie. Wiem, że to osoba, która ma podejście do dzieci, co widać było już po pierwszym spotkaniu. I na pewno chętnie się zaangażuję w różne przedsięwzięcia, bo dla dzieci warto. A taki nauczyciel, który z chęcią i z powołaniem, dla dzieci poświęca swój czas to prawdziwy skarb w dzisiejszych czasach. Życzę wszystkim dzieciakom i rodzicom super wychowawców już od września, bo my jesteśmy spokojni.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2008, o 16:07 
Rzeczywiście było bardzo fajnie. Podobało się i dzieciakom i rodzicom. Takie imprezy są w szkole potrzebne, dają możliwość integracji.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2008, o 21:53 
Hej rodzice! Gdzie jesteście? Przecież też byliście na tej imprezie, więc napiszcie, jak Wam się podobało. W końcu to było nasze wspólne dzieło. Pozdrowienia.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2008, o 23:08 
Niestety ja mogę tylko żałować, że mnie tam nie było ponieważ córka mi opowiadała jak było fajnie, brawo za doskonałą organizację dla wychowawczyni :)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl