| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 12 maja 2024, o 15:09

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lip 2008, o 11:59 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2007, o 12:58
Posty: 162
Lokalizacja: Słupsk
Jak Wam sie podobał ten festival?

Moim zdaniem wszystko byłoby dobrze, gdyby zadbano bardziej o bezpieczeństwo.

Przepychanki z Policją, bójki, brutalne zachowanie itp. są niestety sporym minusem tego festiwalu.

Niestety bywało też tak jak widać na zdjęciach:
http://www.eslupsk.com/galeria/thumbnails.php?album=14


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 14 lip 2008, o 17:40 
WITAM I MOżE JA TEZ WYRAżE PARE SłóW NA TEMAT TEGO CO MóWICIE.....

Wiem ze subkultura pankowska neguje wszelkie przejawy władzy i walczy z nia ale bądzmy obiektywni
bede teraz pisał moze ciut nieparlamentarnie ale może zrozumiale w waszym języku....
przed chewilą wkleiłem cytat ze zdjęciami pana damiana sowy
po pierwsze zdjęcia wymagaja autoryzacji gdyż narusz tu pan prawo ale mniejsza z trym
a wiec po pierwszepiszecie ze koncert był zle zabezpieczony i znów przeciw władzy "starzy dziadkowie"...ludzie ci starzy dziadkowie jak piszecie zabezpieczali teren koncertu a tam zadnej zadymy nie było wiec do cholery o czym tu mowa dziadkowie sie sprawdzili wiec nie przeginajcie

po drugie mam w tylku was wszystkich zebyście mi dziekowali ale przynajmniej doceńcie nasza prace a tej mieliśmy sporo jak widać powyzej

po trzecie Zdjęcia pana damiana są tendencyjne i podsyfiaja przeciw policji
najpierw zanim pan cos opublikuje niech pan zapyta a nie pisze bzdury
jest tam takie jedno zdjęcie gdzie opatruje chłopakowi rozbitą głowe otóz dla pana informacji i wszystkich temu chłopakowi rozbito głowe butelka poza terenem imprezy a my mu raz opatrzyliśmy po ocenie jego stanu poleciliśmy udac sie do poradni chirurgicznej ponieważ stan nie wymagał tarnsportu karetka a trzeba było tylko zszyć rane na głowie chłopak ow miał jechac z kolegą jednak zamiast tak uczynić wrócił io zaczął dymić i jeszcze raz ktoś mu w te banie wyrżnął !!!!!Panie damianie piszemy prawde!!! kolega ZE STRAżY MIEJSKIEJ POMóGł MI OPATRZEC GłOWE TEMU RANNEMU A PAN NAPIęTNOWUJE JAK TANI FOTOREPORTER BO ZOBACZYł PAN KREW?????HALO PANIE DAMIANIE prosze spojrzeć dokładnie ja MEDYK mam tylko dwie ręce nie zauważył pan????sam sobie nie dam rady a policjant ubezpieczał zeby nie dostał w dynię ja bo kto by was wtedy ratował.....


ale co bym nie napisał i tak zawsze psy beda na odstrzał prawda ????
Go to the top of the pageraport


+


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lip 2008, o 19:14 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 cze 2008, o 22:35
Posty: 54
Lokalizacja: Słupsk
No cóż może ja wyrażę również kilka słów. Pierwszy raz byłam na takiej imprezie i tylko jedno przychodzi mi słowo do głowy "chlew". Bywam na różnych imprezach i w życiu czegoś takiego nie widziałam. Rozumiem, że nic sie nie stało na terenie imprezy ale to było tylko szczęście ponieważ sama na własne oczy widziałam jak leciały szklane butelki w publiczność bo ktoś je rzucał od tyłu. Tak napewno nie zachowują sie normalni ludzie. Poza terenem działo się sporo. A dlaczego Pan Damian miał nie pokazać nam tych zdjęć?? Myślę, że dobrze zrobił (warto wszystko pokazać a nie tylko słodzić) Co do bezpieczeństwa to niestety jedna zasadnicza uwaga. Zauważyłam tylko jedno wyjście. Podstawowe pytanie- Co by było gdyby coś się stało i musielibyśmy uciekać? Sami sobie odpowiedzcie :( Druga rzecz- dlaczego fani wchodzili na scenę?? Myślę, że ta rzecz mogła być załatwiona przez ochronę. Dopiero po prośbach artysty zostało to załatwione a tego artystę właśnie oni mieli chronić. Coś było chyba nie tak. Co do zabezpieczenia medycznego nie mam zastrzeżeń. Panie medyku!!! Jedna prośba mniej nerwów bo naprawdę ludzie nie maja zastrzeżeń do Pana pracy jak również policji. Nie napiętnujemy tylko pokazujemy co się dzieje nie tak. Dziękowałam Bogu, że przede mną policjant wyciągnął z kieszeni jednego "fana" młotek ale niestety bójki, przepychanki z policją, brutalne zachowanie i pijaństwo są normą i rzeczywiście minusem na tego typu imprezach ale niestety nie unikniemy tego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lip 2008, o 19:44 
gosik myslę podobnie jak i ty tak masz rację to nieodłączna część wieć ja sie nie denerwuję w pełni rozumiem i tak jak napisalem jestem tolerancyjny moja praca nie polega na tym zeby być chwalonym ale zeby pomagać wiec nawet jesli jestem w cieniu wazniejsze jest ze sie komuś pomogło ale przeczytaj prosze komentarze na gp24 i zrozumiesz skąd taka urągająca mojemu stylowi forma wypowiedzi....w kontekscie wypowiedzi napietnowujących policje ochronę i wszystkich wkolo bo wszyscy be a ja git.......myślę ze trzeba być obiektywnym bo to tylko polwala na konstruktywna opinie


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lip 2008, o 20:19 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2007, o 12:58
Posty: 162
Lokalizacja: Słupsk
Ne rozumiem skąd tyle wrogości i agresji związanej z tymi zdjęciami.

Przecież pokazują one tylko prawdę i to ze mimo wielu osób, które tam przyszły tylko po to by szukać zaczepki i tak udało sie mimo wszystko zadbać w miarę o porządek i bezpieczeństwo.

medyk... szanuje Twoja prace i bardzo dobrze ze tam byłeś, bo w innym przypadku rożnie mogło by to sie skończyć po rożnych obrażeniach.

CZY TE ZDJĘCIA SA PRZECIW POLICJI??
NIE!!! ONE WłASNIE POKAZUJA ZE BYLA POLICJA I NALEZYCIE WYKONYWALA SWOJE OBOWIAZKI !

Przy okazji również warto wspomnieć o straży miejskiej i straży granicznej.
Bardzo dobrze ze były tam rożne służby... dzięki temu było bezpieczniej.

To bardzo dobrze ze wyprowadzeni i zatrzymani zostali najbardziej agresywni, ze pilnowano by nie wnoszono niebezpiecznych narzędzi... to super ze byli ludzie którzy nieśli pomoc innym, tym którzy ucierpieli przez przypadek w przepychankach.
Właśnie tych kilka zdjęć miało to pokazać.

Jeśli ktoś poczuł sie urażony to przepraszam, choć nie widzę niczego złego na tych fotach.

Wiem i zgadzam sie ze było o wiele milej, gdyby pokazać jak pięknie wszystko sie odbywało, czasami warto może choć w małym stopniu pokazać i to, ze były niestety małe bojki, ale dzięki policji, medykowi i innym służbom udało sie doprowadzić cala imprezę do końca.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lip 2008, o 20:49 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 cze 2008, o 22:35
Posty: 54
Lokalizacja: Słupsk
Medyk nie masz co sie przejmować opiniami ludzi. Wybuchła burza już przed opublikowaniem zdjęć. Ja nie dzielę kto był gorszy a kto lepszy tylko mam pewne uwagi co do organizacji imprezy jak większość :?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lip 2008, o 10:31 
Na tych zdjęciach widzę tylko jedną "zadymę" jaka się odbyła na tym festiwalu.Gosik,sama piszesz,że to była pierwsza tego typu impreza w Twoim życiu.JA już podobnych trochę zaliczyłem (niekoniecznie punkowych,ale w myśl zasady,że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma) takie sytuacje są normą,ten typ ludzi się akurat tak bawi.A debile się znajdą wszędzie,a na dyskotekach jak jest?Nikt mi nie wmówi,że super bezpiecznie.Sam się boję przejść koło Maaxa jak jest otwarty,by kosy w żebra nie dostać lub nie stać się rozrywką paru ubranych w dresy i przypakowanych "dżentelmenów".Ale owszem,dyskoteki nie są moim ulubionym sposobem zabawy,więc na nie nie chodzę.A festiwal mi się podobał.Więcej takich imprez powinno byc robionych w naszych okolicach,by ludzie słuchający różnej muzyki mieli wybór,jedni lubią dyskoteki a inni koncerty rockowe,metalowe,gotyckie.Dla każdego coś miłego.Nie oceniajmy ludzi jedną miara.
A co do skuteczności policji,to wydaje mi się,że zadyma rozkręciła się dopiero wtedy jak oni przyjechali.A na tej imprezie było naprawde wiele grup słuchających takiej muzyki co w efekcie dało mieszanke wybuchową.A to dlatego,że nie mamy imprez w naszym stylu-choć sam osobiście wole się bawić przy troche innej muzyce :P


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl