| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 15:38

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sty 2012, o 16:57 
mialam ,ale niestety Jego nr telefonu mialam zapisany w telefonie ,nie na karcie . Telefon sie zepsuł i jedyne co mi zostalo to nr z karty sim . Jednakze jesli udaloby mi sie nr zalatwic odezwe sie , prosze odezwac sie do mnie na gg 7426551 . pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 20 sty 2012, o 17:03 
karola pisze:
co tak ucichlo, pani Monika sploszyla was,pani moniko moze i oburzyla sie pani na te nie pochlebne wpisy,ale nie jest to tak ze sprowokowala je pani, swoim zachowaniem,czynami itd powiem szczerze nie mam o pani , ani i innych milusinskich p.jarka dobrej opini ale tez mam na to wyje....... i te tlumaczenia do niczego nie prowadza,ci co byli wiedzieli co sie swieci,po co sie kryc albo przekonywac ze jest inaczej,,mimo wszystko ciesze sie ze upani jest wszystko okey,powodzonka zycze....a na przyszlosc ludzie maja prawo wyrazac swoja opinie,,,,

i jeszcze cos pani karolino k. nie bylam zadna milusinska jarka ,po prsotu bylam kims wiecej niz zwyklym pracownikiem wiec logicznym jest ,ze tlumaczyc sie z wielu rzeczy musialam ,nie raz i nie dwa oberwalo mi sie od niego po glowie i prosze nie pisac glupot pt. milusinska ,gdyby wiedziala pani chociaz cokolwiek na ten temat ,te wypociny bylyby tutaj zbedne .i nie jest to kwestia tlumaczenia sie ,ale nie pozwole rowniez by ktos do jakichs dziwkej i dupodajek mnie porownywal , bo niestety ale rozczaruje cie , bo mnie z jarkiem nic poza kolezenstwem i praca nie laczylo . co za bieda , boze .tak mloda osoba a plotami sie zajmuje ,zenada .pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sty 2012, o 13:55 
monika pisze:
mialam ,ale niestety Jego nr telefonu mialam zapisany w telefonie ,nie na karcie . Telefon sie zepsuł i jedyne co mi zostalo to nr z karty sim . Jednakze jesli udaloby mi sie nr zalatwic odezwe sie , prosze odezwac sie do mnie na gg 7426551 . pozdrawiam


odezwałem się do Pani-Pani Moniko na gg


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sty 2012, o 15:33 
:lol:
monika pisze:
i jeszcze jedno do pana Y , "kturej" piszemy przez Ó a nie U ;] tak na przyszlosc . zal , widac jaki poziom i jacy ludzie sie o innych wypowiadaja ,i jak sie tu przejmwoac czy brac do serca slowa koos kto ma debet intelektualny niczym jola rutowicz ;]]]

nonono pani moniko a ladnie jest tak pisac o innych,pani wielmozna taka wyksztalcona, inteligetna,cudze bledy wytykac,a o swoich nie pisac,ojjjj nieladnie....o czym to swiadczy?o pani inteligencji....? :lol:


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sty 2012, o 15:41 
monika pisze:
do pani karoli : nie interesuje mnie pani opinia , ja sie na temat pani nie wypowiadam ,w pani zycie nie wchdoze i na dobra sprawe nie wiem kim pani jest .widzialam co robilyscie wszystkie i nigdy sie nie odzywalam bo mialam to gdzies,za niestosowne uwazam mowic o jakichkolwiek czynach ,gdzie na dobra sprawe nigdy moim materacem pani nie byla . rowniez dobrze i ja mgoe powiedziec ze chlaliscie ,nie przychodziliscie udpe wam krylam , ale co mi tam ;] no tak kazdy ma prawo do wypowiadania sie ,jasne ale nikt nie ma prawa wpeirdalac sie komukolwiek w jego zycie osobiste!!!!!!!!!!!

to super ze nie interesuje pania moja opinia,ale niech pani zauwazy ze pani pisze o innych kobietach straszna opinie,tym samym chce pani aby odwrocono opinie pani na inne, wszystkie takie zle tylko pani tam byla swieta,swieta pani monika... :lol: nawet pasuje,nikt sie w pani zycie nie wpierdala bo i po co , niech se pani da spokuj,,kazdy ma prawo do swojej opini :P


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sty 2012, o 15:25 
Witam, czytam sobie tak to forum i jestem bardzo ciekawa czemu nie ma tu nowszych wpisow na temat tej agencji pracy. bylam dzisiaj w Glogowie odwiedzajac kilka agencji pracy ale tej nie moglam znalesc, choc slyszalam ze wspolpraca z nia bardzo sie zmienila, ponoc na lepsze ale chciala bym uslyszec opinie ludzi co albo niedawno wrocili albo ciagle tam pracuje, wiec jesli jest to mozliwe to kontynulujcie to forum. Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sty 2012, o 15:00 
Gość pisze:
:lol:
monika pisze:
i jeszcze jedno do pana Y , "kturej" piszemy przez Ó a nie U ;] tak na przyszlosc . zal , widac jaki poziom i jacy ludzie sie o innych wypowiadaja ,i jak sie tu przejmwoac czy brac do serca slowa koos kto ma debet intelektualny niczym jola rutowicz ;]]]

nonono pani moniko a ladnie jest tak pisac o innych,pani wielmozna taka wyksztalcona, inteligetna,cudze bledy wytykac,a o swoich nie pisac,ojjjj nieladnie....o czym to swiadczy?o pani inteligencji....? :lol:

i oczywiscie ze wyksztalcona,co? zboli? trzeba bylo sie uczyc a nie plotami pol zycia zajmowac debecie intelektualny :lol: :lol: :lol: :lol:


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl