| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, o 21:21

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Następna
Autor Wiadomość
Post: 2 kwie 2012, o 18:42 
Nowy sezon, nowe osoby, nowe historie... Jestem bardzo ciekawa kogo w tym roku się uczepicie??? Wielu osobom niszczycie opinie, piszecie głupoty i ciekawe co wam to daje... Ja byłam tam w tamtym roku, w tym i w kolejnych latach już sobie nigdzie nie pojadę, ale mogę sobie poobserwować to forum i zapewne będę na bieżąco z informacjami - kto, z kim, kiedy...
Dla tych co mnie znają:) Mam już synka:) Ma na imię Adrian i 22 marca skończył miesiąc:)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 2 kwie 2012, o 19:15 
Gość pisze:
gosc12 pisze:
nie wiem ktory to ten jarek // jade w tym roku i dziekuje losowi ze liczba osob jest ograniczona;;; moze wkoncu skonczy sie k....... //

I co skonczyło sie??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hihihihi


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 kwie 2012, o 22:45 
witam :wink: jest juz ktos w pracy ??? gdzie mieszkacie? jest ktos z poprzedniego roku ? :!: bylam 2 lata i w zeszym roku w marl jak jest ?? uz pracujecie ? nie moge przyjechac w tym roku // zaluje jak niewiem ale trudno / mimo tych plotkarzy i ciekawie ilustrowanych historyjek na temat ciekawego zycia// jestem za stara na takie przezycia ale milo bylo popatrzec jak kilka osob unosila adrenalinka // pozdrowienia dla tatiany Basi Marka i Maji icalej reszty stalych pracownikow


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 kwie 2012, o 12:52 
Gość pisze:
Gość pisze:
UWAŻAJ MÓWIĄ ZE DOSTANIESZ 6 EURO A JAK DOJEDZIESZ AN MIEJSCE OKAZUJE SIĘ ZE 4 EURO NETTO ŻADNEGO DNIA WOLNEGO ŻADNYCH DODATKÓW ZA NIEDZIELE I ŚWIĘTA ANI ZA NADGODZINY STAWKA JEST JEDNA 4 EURO A O ZALICZCE ZAPOMNI MÓWIĄ ZE CO TYDZIEŃ ALE MUSISZ CHODZIĆ ZA BRYGADZISTĄ TO MOŻE PO TRZECH TYGODNIACH DOSTANIESZ JAK BĘDZIE W DOBRYM CHUMORZE OSZUKUJĄ Z WYPŁATAMI MAŁO TEGO ŻE PRACUJE SIE ZA MARNE GROSZE TO JESZCZE JAREK TEN CO WYPŁACA CZEŚC BIERZE DLA SIEBIE BO MA K.... DO UTRZYMANIA I TAK WYCHODZI NA TO ŻE PRACUJESZ ZA 2,5 EURO LUDZIE KTÓRZY SĄ ZATRUDNIENI PRZEZ TĄ FIRMĘ TO UCIEKAJĄ W NOCY JEŚLI KTOŚ BĘDZIE NA TYLE ZDESPEROWANY ABY JECHAĆ PRZEZ TĄ FIRMĘ TO WSPÓŁCZUJE I ODRADZAM WSZYSTKIM

ludzie ale was ponosi wyplaty byly tak utrzciwe ze mozna bylo je sobie wyliczyc samemu !!! chlopi przepijali pieniadze a zony klamali !! wszystko mozna im zarzucic ale nie to ze obcinali wyplaty !!jezu widzisz to i nie grzmisz ??? !!nie rozumiem dlaczego meska fantazja jest taka wybujala ja nie widzialam tam trzeżwiejacego chlopa//


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: re:
Post: 5 kwie 2012, o 13:27 
M K pisze:
Pani Miro ! na samym poczatku - wlasciwie pierwszy raz kiedy przeczytalam te wypowiedzi ,bylam bardzo zatrwozona , plakalam i strasznie sie przejmowalam ,ale po jakims czasie doszlam do wniosku ze moj placz nie ma tu nic do rzeczy , nie ma najmniejszego sensu ... ludzie sa zli ,chciwi i zazdrosni . mnie i jarka naprawde nigdy nic nie laczylo , jednak i nam dopisano historie goracych kochankow ;/ przywyklam , pozniej dowiedzialam sie ,ze sypiam z panem kocą hahahha ,co juz nawet nie tyle mnie urazilo co wywolalo histeryczny smiech na twarzy - ten czlowiek ma kobiete 10 lat , ktora udalo mi sie p0znac i rozmawiac z nia kilka razy . coz ,ciezko komus kto sam jest nie w porzadku wyperswadowac pewne rzeczy z glowy . na drugiej zmianie stwierdzono ,ze mam tak dobre ubranua ,bo wsystkie kary , ktore oni placa wedruja na moje ciuchy . hahhahaha zenada .po roku wczesniej umarla mi mama ,a przed jej smiercia mieszkalam 4 lata w nuemczech ,zapieprzalam jak wol zeby bylo mnie stac na to wszystko co tylko chce , no ale skoro ludzie uwazali ze kupuje ubrania za ich pieniadze ,niech i tak bedzie. kolejna rzecz , falsz ludzi nie zna granic - zawsze mogli namnie liczyc starslam sie pomoc jak moglam ,rozmawialam nwet z jarkiem pomimo ze on kogos wyrzucil juz z pracy -sam jarek moze to powiedziec ,ze u niego wstawialam sie za ludzmi - i co z tego mialam??obrabianie mi tylka i gadanie glupot na moj temat . starszym pania nie pasowalao ze "gowniara rzadzi" .hmm niestety ta gowniara siedziala w ksiazkach kupe lat zeby nauczyc sie mowic , pisac i czytac po niemiecku ,skonczyc studia ,jedne i drugie i moc jakos funkcjonowac . tyle razy powtarzalam ,prosze nauczyc sie jezyka i wskoczyc na moje iejsce ,bo to co ja robie nie jest taka prosta sprawa.nikt sobie nawet nie zdawal sprawy z tego ile mialam pracy jeszcze popracy .podczas gdy inni pili i balowali ja sleczalam nad lista i liczylam godziny ,co tez do szybkiej pracy nie nalezalo -jeen moj blad ,a ktos dostalby mniej kasy .sami ludzie widzieli,za kazdym razem przy wyplacie , wszystko sie kazdemu zgadzalo ,bo zalezalo mi zeby nie bylo niejasnosci ... i taj zle i tak niedobrze ,dlatego bedac na stanowisku lepszym niz reszta pracownikow albo nalezy przywyknac ,ze jest sie oczernianym ,albo zrezygnowac ,bo inaczej nie da sie tego ogsrnac. Pani miro dziekuje za wsparcie i cieple slowa :* pozdrawiam
prosze sie nie przejmowac /podobno jak gadaja to pamietaja //tez mnie wkurza glupota i fantazja // tylko dlaczego tam w twarz nikt nic nie powiedzial a lizali dupy ??


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2012, o 09:13 
Witam, mam pytanko ile dają na godzine netto w tej masarni i ile godzin dziennie trzeba pracowac? bo mam oferte by tam jechac ale się zastanawiam.Pozdrawiam wszystkich.Edmund.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2012, o 09:17 
A zapomniałem czy wogóle płacą na czas? Jechc mam nie przez agencje ale załatwił mi kolega.Dzięki z góry za odpowiedź. Edmund


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl