| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 12 maja 2024, o 13:51

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
Post: 2 maja 2010, o 21:01 
tylko desperaci moga tam pracowac,szok to co tam sie dzieje, bylam z mezem koszmar,wajta sznela tylko to w pracy slychac a po pracy jeszcze gorzej o wszystko trzeba sie wykłucac ,a brygadzisci to wielkie cfaniaki choc jest wyjatek jeden zastepca pana jarka,a pan Rafał to dopiero szuja jakich malo on tam rzadzi cfaniak na wszystko ma odpowiedz i swoja prawde,pani monika ooooo to dopiero wielka pani,dla nich nie liczy sie człowiek,firma z glogowa udaje ze nic nie wie, po przyjezdzie dzwonilam do nich mowilam im jak tam jest i zeby zajeli sie ludzmi ktorzy tam zostali,a oni mowia ze juz tam jest fajnie ale gdy powiedzialam im zeby nie mydlili oczy bo bylam przezylam to i wczoraj wrocilam to odrazu zmilkla i powiedziala ze sie zainteresuje,przenosza ludzi w rozne miajsca takze malo kto zna adres zamieszkania,i co jeszcze najgorsze to to jak znajdzie sie w pracy polka mloda szmata ktora pogania jak ci turcy i niemcy i wyzywa ludzi bo ona wie lepiej bo dwa tyg dluzej pracuje lize dupe i tyle,tam czlowiek czuje sie nikim,odradzam w dobrej wierze,zadluzylam sie zeby tam pojechac i co mi pozostalo tylko te dlugi,niech ich Bog pokara za kazda ludzka tragedie,za krzywdy tam wyrzadzone,jakies pytania odpowiem pisz na meila basia345671@wp.pl


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
 Tytuł: praca
Post: 5 maja 2010, o 19:39 
witam wszystkich co chca jechać za pośrednictwem tej firmy. naprawde ludzie odradzam - jest wiele firm naprawde sprawdzonych i uczciwych ale nie ta. Sam sie o tym przekonałem. Na niejscu firma alfa juz nie jest alfa tylko jakas firma budowlana , nie płaca ubezpieczenia ,mieszkania to koszmar,płaca za robote ponad sily 4 euro . majstrowie Turasy wyzywaja ludzi ciagle wajta sznela zucaja skrzynkami.Nasi majstrowie to takie same swinie co te turasy. Zwlaszcza jedna gowniara Monika ta rznie sie udaje ,ze pracuje całymi dniami jej w robocie nie ma, Rafał to nastepny cymbał tylko wyzywa i nic poza tym Czarek majster nr 3 ten to dopiero debil . ale najgorszy to Jarek jak sie nie podoba to spie......nic ci nie zalatwi bo obraca swoja panienkie nie ma czasu. jestesmy ponizani traktuja nas jas śmieci dosyc sie nasłuchałem wyzwisk. byłem tam nie długo ale jedni to nawet spali na gołych kafelkach po tym jak wywalila nas policja z hotelu


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 maja 2010, o 11:32 
witam,wszyscy ktorzy tam byliscie to piszcie o nich,jesli uchronimy choc jedna osobe od wyjazdu do tego obozu to juz sukces,szkoda mi ludzi ktorzy tam zostali bo jesli tam zostana jak najdluzej to juz niewroca takimi samymi ludzmi co byli,rodziny sie o tym przekonaja,tam jest istna rzeznia, w pracy najlepiej tylko dwuch slow urzywac ja i gud,tak dobrze,moze i warunki tam sie poprawia mieszkaniowe ale ludzi tam nikt nie zmieni,jesli chodzi o wielka pania monike to pamietam sytuacje kiedy poczulam sie przy niej nikim,podeszlam aby ja o cos zapytac i jak kultura wymaga,powiedzialam przepraszam mam pytanie a ona sie spojrzala potem odwrocila i dalej hihotala z kolezanka,15 min czekalam jak pies przy niej zanim sie odwrocila i zapytala o co chodzi, no taka ochote mialam zaje........ jej w morde,reszta nie jest lepsza, nie maja szacunku do ludzi , w pracy tez koszmar jak ktos zna jezyk to slyszy jak sie ich wyzywa nabija sie z polakow,ja znam jezyk i bardzo mnie to bolalo. przezylam tam koszmar i nikumu nie zycze tej pracy


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 maja 2010, o 15:43 
Płacą tam przynajmniej za robotę, w terminie?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 maja 2010, o 20:39 
Praca przez posrednictwo pracy alfa a na miejscu zatrudnienie przez firmę budowlaną budmel przy pakowaniu mięsa. Przykład wyzysku Polaka przez rodaka. Szemrane towarzystwo wzajemnej adoracji sprawuje nadzór nad grupa zastraszonych, pozbawionych praw pracowniczych pakowaczy. Mieszkania zagrzybiałe, nie przygotowane do zamieszkania. W zakladzie pracą kierują głównie Turcy, a strona polskich opiekunów spisuje jedynie godziny pracy - to ich jedyne zajecie. Za 4 Euro/godz. praca przy wyzwiskach, w tempie i bez wymaganych zabezpieczen. zasada podstawowa to robic szybko, duzo i nie interesować sie. Strona socjalno-bytowa - koszmar !! Warunki pracy i organizacja pracy - beznadziejne !! postawa moralna i etyczna kadry polskiej - naganna !! Wstyd na cały zakład !! Z polskich brygadzistów smieją sie Niemcy i Turcy. Brygadzistke Monikę mają za panienkę do towarzystwa - zreszta jej to pasuje najwyraźniej. Byłem, widziałem, doświadczyłem - nie życzę nikomu i zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy będa chcieli przez firme Alfa w Głogowie jechac do pracy w Niemczech !!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: ODP
Post: 6 maja 2010, o 21:10 
OJ PLACA ale nie tyle co mowia,10 kazdego miesiaca wyplata,jesli chcesz rady i masz tam jechac to juz mi ciebie zal,ci co tam zadza to za hitlera by sie nadawaly,na poczatku mile usmieszki a pozniej brak wychowania i szacunku do ludzi,,ignorancja,alkohol i ku............ to im w glowie,stac ich na to bo zeruja na ludziach,to tylko male szczeguly,masz pytania to pytaj odpowiem...pozdro


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 maja 2010, o 09:37 
pracownik pisze:
ludzie nie jedzcie tam. to banda oszustow. ludzie tam riobia za 4 e bez wolnej niedzieli calymi tygodniami, mieszkaja w oplakanych warunkach,a niekiedy nawet nie maja na czym spac. ludzie co juz zjechali prosze niech sie wypowiedza, sa tez brygadzisci p RAFAL p JAREK P CZAREK NO Ipiękna MONIKA .....czy jak jej wielka paniusia Ci ludzie doslownie zajmuja sie tylko soba ,nic tylko chleja i uprawiaja...... nie chcę byc wulgarny . Z przepracowania ludzie mdleja jak muchy. a ci pseudo brygadzisci maja to głeboko w dupie. Jak komu sie nie podoba to wynocha. to praqwda ze teraz pracujemy w rzezni a zatrudnia nas firma budowlana jaja, a Alfie w to graj. :oops: :oops: :oops:



Jestem zainteresowana pracą,sytuacja mnie do tego zmusza,ale jak się naczytałam o majstrach...Kim jest ten p.Jarek? :oops:


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl