| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 19:17

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ile za fuche?
Post: 28 maja 2009, o 07:26 
Ile obecnie biorą za taka fuche jak wyłożenie kafelkami np łazienki?
Ile za m2?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 29 maja 2009, o 09:05 
40zł za m2


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 paź 2009, o 13:52 
Ostanio chyba nawet sobie cenia wiecej niz 40 :]


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2009, o 18:51 
ludzi po...... w tym mieście. ceny najmu lokali czy mieszkań są takie że w Berlinie się lepiej za tą kasę urządzisz. czytam ogłoszenia bo szukałem ostatnio kawalerki i oferta taka: 700 zł + czynsz + media.
No ludzie, mieszkałem w Berlinie za ok. 1000 zł (w przeliczeniu ) i miałem 2 pokoje, kuchnię łazienkę w dwupoziomowej kamieniczce - jeden z trzech lokali wynajmowałem. Ale to było prawie 80 metrów i zarabiałem 1.400 euro... A tutaj, zadupie straszne i taka kasa?
Szok. Nie było mnie to 7 lat i jest STRASZNIE. Dlaczego wy jeszcze nie poszliście z kamieniami na parlament? Takie bezrobocie? TAKA MIZERIA W ZAROBKACH? Albo tu sami złodzieje i cwaniacy mieszkają. Nie iwem. Z tymi mieszkaniami to chyba ludzie biorą kredyty i szukają idiot którzy będą spłacać im raty... POGIĘŁO WSZYSTKICH... szczęście że tylko rok mam tu siedzieć. .. (fucha)... WSPÓŁCZUJĘ WAM RODACY


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2009, o 18:53 
ZAPOMNIAŁEM DODAĆ NAJLEPSZEGO: 20 metrów kwadratowych. TO BANDYCTWO!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 paź 2009, o 22:37 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:29
Posty: 226
tak u nas z mieszkaniami to jest przegięcie!
a jeśli chodzi o kafelki oto wypowiedź fachowca:
"cena od 40 zł do 80 zł to zależy jakie kafelki
czy małe czy duże, czy w karo czy prosto"
:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 paź 2009, o 19:54 
Gość pisze:
ludzi po...... w tym mieście. ceny najmu lokali czy mieszkań są takie że w Berlinie się lepiej za tą kasę urządzisz. czytam ogłoszenia bo szukałem ostatnio kawalerki i oferta taka: 700 zł + czynsz + media.
No ludzie, mieszkałem w Berlinie za ok. 1000 zł (w przeliczeniu ) i miałem 2 pokoje, kuchnię łazienkę w dwupoziomowej kamieniczce - jeden z trzech lokali wynajmowałem. Ale to było prawie 80 metrów i zarabiałem 1.400 euro... A tutaj, zadupie straszne i taka kasa?
Szok. Nie było mnie to 7 lat i jest STRASZNIE. Dlaczego wy jeszcze nie poszliście z kamieniami na parlament? Takie bezrobocie? TAKA MIZERIA W ZAROBKACH? Albo tu sami złodzieje i cwaniacy mieszkają. Nie iwem. Z tymi mieszkaniami to chyba ludzie biorą kredyty i szukają idiot którzy będą spłacać im raty... POGIĘŁO WSZYSTKICH... szczęście że tylko rok mam tu siedzieć. .. (fucha)... WSPÓŁCZUJĘ WAM RODACY




NIE ROZUMIEM CIE KOLEGO.......TAK NARZEKASZ TAK SIE CHWALISZ JAK JEST W BERLINIE A TU JESTES NA FUCHE???SMIECH NA SALI...WIDOCZNIE MIESZKASZ TAK JAK MY W SŁUPSKU I KLEPIESZ TAK SAMO BIEDE BO JAKBYS MIESZKAL W NIEMCZECH TO BYS OLAŁ TO MIASTO I FUCHE...NO COMMENTS/// :x


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl