| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 12:47

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: kurs nurkowania
Post: 3 lut 2010, o 15:58 
Gdzie moge zapisac sie na kurs nurkowania w Slupsku, okolicach badz najblizszym miescie? Jesli ktos juz odbyl taki kurs to ile kosztuje??


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 16 lut 2010, o 17:11 
Witam
Jeżeli chodzi o nurkowanie w Słupsku to polecam Centrum Nurkowe SHARK (http://www.sharkdive.com.pl/) Mają własną bazę nurkową z możliwością zakwaterowania się tuż obok niej, szkolą na nowym sprzęcie i ceny są bardzo przyzwoite (cennik na stronie WWW, cena zależy od kursu który chciałbyś zrobić). Z doświadczenia wiem że instruktor ma indywidualne podejście do każdego kursanta więc nie musisz się obawiać, że jak czegoś nie zrozumiesz to grupa pójdzie dalej, a Ty zostaniesz sam z niewyjaśnionym problemem. Wszystko zostanie Ci dokładnie objaśnione:-)

Mam nadzieję, że pomogłem:-)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 sty 2013, o 16:53 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 sty 2013, o 16:09
Posty: 3
W Słupsku i okolicy działa CENTRUM NURKOWE USTKA . Znajdż nas na facebooku nurkowanie, slupsk


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 sty 2013, o 17:47 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 sty 2013, o 16:09
Posty: 3
CENTRU NURKOWE USTKA prowadzi całoroczne kursy płetwonurkowania, zajęcia zaczynają się co niedziela na basenie przy ul Szczecińskiej od godz 20 30 do 22 00. Podczas szkolenia basenowego kursant ma pełny dostęp do sprzętu nurkowego zlokalizowanego na pływalni, część teoretyczna kursu odbywa się popołudniami w szkole języków obcych Globo przy ul Wojska Polskiego. Zajęcia te co terminu są indywidualnie ustalane z grupa kursantów. Pozostała część kursu czyli nurkowania na wodach otwartych odbywa się nad jeziorem Dymin w miejscowości Koczała lub w Morzu Bałtyckim. Całoroczna baza nurkowa nad jezorem zapewnia oprócz profesjonalnej obsługi, możliwość naładowania butli wypożyczenia sprzętu, zakwaterowania i wyżywienia, a krystalicznie czysta woda z przygotowanymi stanowiskami do nurkowania daje okazje podziwiania tutejszej niepowtarzalnej fałny i flory.Centrum Nurkowe USTKA posiada również w Ustce profesjonalnie przygotowaną ofertę nurkową. Organizujemy na bazie własnych łodzi możliwość wypłynięcia z portu i ponurkowania w Morzu Bałtyckim, takie rejsy przygotowane zostały zarówno pod potrzeby prowadzonych przez nas kursów jak i do turystów chcących ponurkować w ciekawych miejscach takich jak kamieniska, szczątki wraków miejsca przebywania niektórych gatunków morskich ryb i ssaków. Nurkowanie to niezapomniana przygoda do której spróbowania szczerze namawiam . Kontakt z nami instruktor Jacek tel 604445176.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 4 sty 2013, o 17:51 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 4 sty 2013, o 16:09
Posty: 3
Gdyby ktoś szukał miejsca gdzie w okolicy Słupska można nabić butle nurkowe to podaje te miejsca Ustak ,Słupsk, Bytów, Koczał tel 604445176.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 sty 2014, o 14:42 
Co do tej nauki nurkowania to dalbym se spokoj z centrum nurkowe ustka . Za duzo matactwa . Gosc zarzadzajacy tym , mysli ze wszystkie rozumy pozjadal . Proponuje MARES Koszalin ;
-Bedziesz mial wieksza wiedze
-Mniej zaplacisz


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sty 2014, o 10:31 
Ja z polecenia właśnie z tego wątku zrobiłam kurs w Centrum Nurkowym Ustka i było bez zarzutu. Średnio mi szło ale instruktorzy tak długo mnie szkolili aż się nauczyłam, zarówno na basenie jak i w morzu. Sprawdzałam też kurs w Maresach i mimo że rzeczywiście było trochę taniej to oferowali tylko 4 nurkowania i tyle w ramach kursu - reszta dopłata a w Centrum Nurkowym Ustka nie. Atmosfera tez była bardzo fajna i każdy bardzo pomocny. Szczerze polecam. Dla uwiarygodnienia podaję maila - jakby ktoś miał pytania chętnie odpowiem i pomogę. martini346@o2.pl


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl