| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 23:25

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 sie 2009, o 20:47 
a ile kosztuje wizyta?? cholerka, to kogo wybrać? czytam fora i nie wiem co zrobić....


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
 Tytuł:
Post: 18 sie 2009, o 15:15 
co wy kobietki tu wypisujecie- najszczestsza przyczyna utraty dziecka jest wada genetyczna, nie wszystko lekarz jest w stanie wykryc- no chyba ze zamieszka na stale u ktorejs w brzuchu, oni tez sa tylko ludzmi, kobiety bardzo czesto swoimi niepowodzeniami w ciazy obciazaja lekarzy ja prawadzaca- zdarza sie ze przyczyna nieprawidlowego rozwoju plodu sa niedopatrzenia ze strony kobiety jako przyszlej matki, zbyt mala dbalosc o siebie w tym czasie....mimo tego ze medycyna posunela sie juz tam do przodu, dr Iwaszko jest wspanialym ginekologiem, zawsze sluzy pomoca, dla swoich pacjentek jest w stanie zrobic na prawde bardzo duzo, malo jest takich lekarzy- uwierzcie mi drogie panie, poza tym jest cudownym czlowiekiem w zyciu prywatnym


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 sie 2009, o 15:16 
wizyta u dr Iwaszko kosztuje 130 zl, na prawde serdecznie go polecam


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 sie 2009, o 10:09 
Ja chodziłam do przechodni na 11 Listopada do dr Borkowskiego. I nie narzekam.Lekarz kierował mnie na wszystkie wyniki i nie było problemu z dostaniem się do niego na wizytę (a ciąża u mnie była wysokiego ryzyka). Gorąco polecam


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 sie 2009, o 12:48 
Tylko nie "dr" Iw...ko.!!!!!!!!!!!!
Jakiś miesiąc temu czytałam,że w Ustce kazał rodzic kobiecie z pęknięta macicą, chociaż mówiła mu ,że nie czuje bóli partych( on i cały personel uznał ,że kobieta histeryzuje)Wypchnął dziecko siłą. Rodząca straciła przytomnośc, kilka razy ją łyżeczkowali...skończyło się wycięciem macicy. Na koniec zrobili z niego bohatera-uratował jej życie przecież...sfałszowali kartę porodu wpisując,że rodziła przez cesarkę. Rozmawiając z poszkodowaną pacjentką stwierdził,że przecież ma już 4-kę dzieci więc...nic się nie stało...
P.S.-ciążę jej prowadził Studziński.Mówiła ,że podczas ciązy czuje bóle, ale on nie pofatygowal sie ,żeby zmierzy sciany macicy..
Sprawa o której mówię będzie prawdopodobnie oddana do sądu. Życzę tej kobiecie wygrania procesu. Ona chce tylko sprawiedliwości...
Pamiętajcie-idąc prywatnie, nie mając problemów ze zdrowiem, z ciążą-każdy lekarz będzie rewelacyjny. Osobiście nie polecam ŻERO-NAGY. Bada kobiety na fotelu jak krowy.Kiedy byłam w ciązy- zaniedbała moje usg genetyczne, zwalając winę na mnie. Doprowadziła mnie do gigantycznej anemii.(Chodziłam do niej państwowo)
Teraz także państwowo chodzę do Markiewicza-taki nijaki. Pan Piliszczuk M. w panstwowym gabinecie do robienia usg ,paluszkiem przywoływal swoje pacjentki, które chodziły do niego prywatnie. Ja czekalam 2 godziny, aż mnie przyjął...Nie odważyłam się,ale jedna pani,z brzuchem wysoko pod nosem zrobiła awanturę.
...Oni wszyscy są mili w prywatnych gabinetach..
Chcę ażeby lekarz leczył i był człowiekiem, bo co mi z jego uprzejmości i uśmiechu jesli jest imbecylem i naraża życie moje albo jeszcze gorzej-zycie mojego nienarodzonego dziecka??
Pozdrawiam wszystkie Słupszczanki, nie dajcie się robic w balona:)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2009, o 18:25 
Ja nie polecam dr Siedmiogrodzkiej, chociaż Jej pacjentką byłam
przez ostanie 3 lata. Moja historia niech będzie przestrogą dla
obecnych i przyszłych pacjentek tej pani. Zgłosiłam sie do pani
ginekolog pod koniec sierpnia tego roku- brak miesiączki, wątpliwy
test ciążowy, wiadomo chciałam sie upewnić co do swoich podejrzen.
Po badaniu pani dr stwierdziła ciążę - 10 tyg. Dostałam skierowanie
na badania moczu i morfologię , przepisała mi żelazo . Z wynikami
wróciłam do lekarza , okazało sie że choruję na toksoplazmozę. Blady
strach, wiadomo co oznacza toksoplazmoza dla kobiety w ciąży -
powtarzamy badanie i nie chce byc inaczej. Pani doktor "nie bardzo
wiem jak interpretować wyniki, ale się skonsultuję" , mysle no,
dobrze okazuje sie ,że to nic groźnego bo zaraziłam sie przed ciążą.
Pani dr zaproponowała mi badania USG genetyczne które miałam wykonać
w Szpitalu w Lęborku . Wczoraj to badanie miałam i wynik przeszedł
moje najsmielsze oczekiwania- NIE JESTEM W CIĄŻY i Nie byłam. Lekarz
obejrzał mnie całą od środka (USG dopochwowe):macice, przydatki,
jajowody i ani śladu ciąży. Nie było ciąży pozamacicznej, nie było
poronienia, nie było NIGDY ciąży (nawet kiedy pani dr ją
stwierdziła).Lekarze zaczęli się śmiać że jestem jedynym przypadkiem
w historii gdzie mieli wykonać badanie genetyczne płodu kiedy nie ma
ciąży. Zrobiono mi test z krwi beta HCG -0,00 (nawet gdybym
poroniła, beta wykazała by śladowe ilości hcg). Wściekła poszłam do
lekarki zapytałam jak stwierdziła moją ciąże, skoro nie zrobiła mi
wyniku bety ani USG , a ona na to: " bo macica była powiekszona a
pani nie miała okresu"- ręce mi opadły. Lekarz, który w swojej
dziedzinie nie potrafi stwierdzić prostej rzeczy NIE POWINIEN
LECZYĆ. ps Dr Siedmiogrodzka zwróciła mi pieniądze za wizyty "w
czasie ciąży" żeby nie było,że mnie naciągnęła. Jak wycenić mój
stres związany z ciążą , zamartwianie się wynikiem toksoplazmozy, i
wstyd za Jej nieznajomość fachu przed lekarzami?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 wrz 2009, o 07:45 
JA W 100 %%% POLECAM DR.ŚWIĘCHA-=LEKARZ Z POWOŁANIA BARDZO RZECZOWY MIŁY NIEGDY MNIE NIE ZBYŁ,PORADZI ZAWSZE-WCZESNIEJ MIALAM DO CZYNIENIA Z ZERO-NAGY=TRAGEDIA I Z BORKOWSKIM-JESZCZE WIEKSZA TRAGEDIA :) TERAZ JESTEM ZADOWOLONA SUPER LECZONA I POLECAM KAZDEJ PANI/POZDRO :D


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl