| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 00:57

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 27 maja 2011, o 20:42 
Rzeczywiście ze szczerym serduchem polecam dr. Nyk.
Tydzień temu rwałam u niego skomplikowaną ósemkę.Doktor stanął na wysokości zadania.Wyrwał,szwy założył.Boli do dzis,opuchlizna jest - ale to normalne.W końcu była ingerencja chirurgiczna.
polecam :wink:


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 9 lut 2012, o 22:56 
witam internautow. jezeli chodzi o stomatologow, to moge sie cos wypowiedziec o naciagaczach ze slupska... jednym z wiekszych i drozszych jest rogowski (choc jak kogos polubi, to umie sie przylozyc do roboty). nastepnym, ktory wynuzyl sie cholera wie skad jest tak zwany dr Sieńko hehe dr? kupil sobie chyba ten tytul, sory.
bardzo dobry jest dr rogiński, podkreslam jest BARDZO DOBRY, ale wcale nie tani. przynajmniej wiesz za co placisz.
do stomatologa ubrac sie raczej skromnie, bez zegarkow, lancuszkow i bajerow, bo daje im to wiele do myslenia. sa to bardzo inteligentni ludzie (przynajmniej Ci ktorzy tytul doktora osiagneli ciezka praca i wypocinami).
przejdzmy do sedna tematu, bo wiem ze jest tu napewno wielu ludzi co chca miec nareszcie spokoj z zabkami- sprzedac mercedesa i wstawic implanty po calosci:) a jak nie ma mercedesa, to kredyt i po bolu.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2012, o 11:01 
co do pana Suchorowskiego, to się nie zgodzę, fakt że nie jest tani, ale do każdego dentysty można się przyczepić, nie ma idealnych dentystów, jest to pierwszy dentysta który zrobił u mnie porządek z zębami, kilka lat temu pozalepiał mi wszystkie dziury po innych dentystach, założył mostek (zawsze robiłem zęby za państwowe składki i to się zemściło w postaci dwóch ubytków, a miałem wtedy jakieś 26 lat), od tamtej pory z wyleczonymi zębami nie miałem problemu, w zeszłym roku miałem tylko nieprzyjemną przygodę z jednym zębem, okazało się że mam ziarniniaka pod zębem i musiał mi porozcinać dziąsło, żeby go usunąć; czytałem w internecie że zazwyczaj po dwóch, trzech miesiącach może jednak dojść do komplikacji i do usunięcia zęba, jednak do tej pory mam spokój, miałem założone szwy i wszystko się szybko zagoiło, wydało mi się że dentysta też był trochę zaskoczony że leczenie przebiegło tak szybko
pamiętajcie wystarczy dbać codziennie o zęby, a nie będzie kłopotów; polecam elektryczne szczoteczki do zębów, są o wiele skuteczniejsze od zwykłych


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 cze 2012, o 19:49 
a ja polecam dr przybyszewskiego na chłopickiego to nowy gabinet ,ma fajne ceny i umawiaja pacjenta kiedy mu pasuje ,nie goni na sztuke i dobre ceny.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sie 2012, o 16:13 
ja szukam dobrego dentysty ale nie prywatnego. mozecie powiedziec ile dr nyk bierze za kanalowe leczenie??


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sie 2012, o 08:28 
Gość pisze:
ja szukam dobrego dentysty ale nie prywatnego. mozecie powiedziec ile dr nyk bierze za kanalowe leczenie??



nyk leczy tylko prywatnie kanałowo od 150 zł a panstwowo na chirugii szczekowej termin chyba na marzec./
prywatnie leczy na ul tuwima


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 paź 2014, o 07:49 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 14 paź 2014, o 07:46
Posty: 1
Lokalizacja: Gdańsk
Taki długi termin? Ja u mojego stomatologa wejherowo czekam max dwa tygodnie i na NFZ. Przyznaję jednak, że ceny ma przystępne... :wink:


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl