| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 12:09

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 cze 2008, o 13:10 
Jakiś czas temu czytałam artykuł na temat naszych spóźniających się słupskich autobusów ale jak widzę żadnego efektu to nie przyniosło ponieważ autobusy nadal jeżdżą jak chcą albo wogóle nie przyjeżdżają a konkretnie chodzi mi o linię numer "1". Czekając na przystanku właśnie na ten autobus okazało się, że nie przyjechały aż dwa. W rezultacie doszło do tego, że muszę wychodzić o wiele wcześniej bo nigdy nie wiem co się zdarzy następnym razem. To nie są naprawdę odosobnione przypadki. Mam nadzieję, że dyrekcja MZK wyciągnie wnioski z tych skarg bo jak narazie widzę, to wcale nikt sobie z tego nic nie robi.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 17 cze 2008, o 13:17 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 cze 2008, o 22:35
Posty: 54
Lokalizacja: Słupsk
Ja korzystam codziennie z linii numer 8 i tez ten autobus nigdy nie przyjeżdża na czas. Szkoda słów na to wszystko :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2008, o 12:41 
moim zdaniem plusem jest to, że MZK wpadło na pomysł całodobowej linii nr "1", tylko ciekawi mnie jakie będą ceny biletów??


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2008, o 14:57 
MZK znów się nie popisał, czytając artykuł w naszej lokalnej gazecie widzimy ze powstało zamieszanie z rozkładami jazdy, a mianowicie kiedy wisiały już nowe rozkłady, autobusy kursowały według starych...niektórzy twierdzą, że trzeba było spojrzeć na datę od kiedy rozkład funkcjonuje...a ja się pytam jak miał to zobaczyć starszy człowiek..poza tym sama podchodzę, patrzę na rozkład i czekam na autobus. Nie rozumiem postępowania MZK, co rok to ten sam problem, no chyba już należy z tego wyciągnąć wnioski.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2008, o 21:58 
Zgadzam się z Wami, ale na głupotę często nie ma rady, a cierpi na tym zwykły "zjadacz chleba". Kogo obchodzi, czy zdążysz na czas? A spróbuj zwrócić uwagę kierowcy, że się spóźnił, to usłyszysz wiele ciekawych słów. Ja staram się unikać podróży MZK, wolę spacery po mieście, ale jak już muszę jechać ... to po prostu wychodzę wcześniej, uzbrajam się w cierpliwość i jadę. :(


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2008, o 19:06 
Kończą sie wakacje i znów problem wałkowany od dłuższego czasu ze zmianami rozkładów jazdy. Jak widać nic się nie zmieniło, tak jak poprzednio nowe rozkłady już wiszą a autobusy jeżdżą wg starych. Zero wyciągniętych wniosków z poprzedniej sytuacji.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2008, o 12:35 
Ja też dziś nacięłam sie na te rozkłady ale różnica była tylko 3 minutowa więc nie ma aż takiej tragedii.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl