| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 23:26

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 maja 2012, o 19:05 
wyksztalcona? dziwnasprawa,bo madrzy ludzie wola cZytac ksiazki niz zajmowac sie zbdurami.opinia mnie nie interesuje i zmieniac jej nie mam zamiaru,bo jak idiotka cZy debil sie uczepia smieci to beda je powtarzac w kolko. ja ze swojej strony zrobilam co moglam i moge sobie spojrzec w twarz.taka jestes odwazna?dlaczego sie nie przedstawisz,niewch kazdy zobaczy kim jestes.no tak nie zrobisz tego,bo pewnie jestes jedna z tych ktore lizaly dupe a potem noz w plecy wbijaly,to naprawde bardzo smutne.nie szczyce sie wyksztalceniem,tylko probuje uzmyslowic,ze aby byc tym kim jestes ,pochlonelo mi to pol zycia.nie czuje sie nikim lepszym ,ale czytajac twoj belkot ,chyba powinnam zaczac sie czuc lepsza.i daruj sobie te protekcjonalne przeslanki,bo nic nie sa warte ,tak jak i ty zapewne.dziwi mnie t6ylko ze mloda osoba molze byc az tak prymitywna.rozumiem te stara gwardie kobiet ,ktore zwykle zajmuja sie plotami,ale mlody czlowiek?? coz,jak widac wszystko jest mozliwe niezaleznie od wieklu.konkl;udujac zatem droga panno, nie ma znaczenia kto ile ma lat,jakie wyksztal;cenie i kim jest , licz sie czlowieczenstwo,czyli to czego tobie niestety brak. bardzo mi przykro z tego powodu,wspolczuje ci jednoczesnie. proponuje powrocic do obowiazkow dnia codziennego a ode mnie wara. pseudogrzeczna dziewczyno :lol:

karola pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:
A JEDNAK BOLI ZE MUSIALO SIE STAC NA TASMIE TYSIAC GODZIN I ZASUWAC A POT CIEKL PO DUPIE???? ha ! ja nie potrzebuje kursu dobrego wychowania , poterzebuje go ktos taki jak pani droga panno ...zagladajac komus w zyciorys nie swiadczy to o pani najlepiej ...aaa no tak ,przeciez nie powinnam sie odzywac i reagowac na te herezje ,wtedy bylabym najlepiej poukladana na swiecie .a teraz posluchaj sobie palantko : nie przez lozko tylkov przez ksiazki ciemniaku : 9 lat nauki jezyka niemieckiego ,ukonczone studia wyzsze i stad moje stanowisko.trzeba bylo sie uczyc a nie zajmowac glupotami .dobra w ogole z kim ja rozmawiam ,z dnem ;]]]]] ktos kto ma klase nie wypisuje takich rzecz ,ale coz ja musze znizyc sie do takiego poziomu by moc odbic pileczke ,poniewqaz nie pozwole sobie zeby jakis rynsztok ublizal mi w ten sposob ... no i ta propagadna z psem i umarla mama i domem ...tak ,ja mam psa , mam swoj dom i mame ktora nie zyje i zapewne w grobie sie przewraca patrzac na to wszystko .... mysle ze wiem kim jestes ,rozmawialam z toba kilka razy i zbyt wiele o sobie opowiedzialam a teraz probujesz wykorzystac to przeciwko mnie ,i ty mi mowisz o braku klultury o kursie dobrego wychowania??jak wy sie tam zachowywaliscie?chlaliscie ,ku........ sie - nie wszyscy oczywiscie .tylko te porzadne byly tak napraswde ok bo nie postrzegaly drugiego czlowieka poprzez swoj pryzmat..serdecznie ci wspolczuje zazdrosnico . moze cie to zdziwi ,ale powtarzam poraz n-ty i ostatni .ja sie ksztalcilam polowe zyciaq by patrzec jak ty zap.......... na tasmie ,wiec gadki pt wszystko przez lozko sa nie nam iejscu i uwazaj bo teraz nikt nie jest anonimowy a za takie obelgi pozwe cie do sadu ,zaplacisz mi konkretne pienaidze , bo niestety piszac na forum pozsotawiasz swoje IP ;] pozdrawiam i zycze zebys sie ogarnela i zajela swoim zyciem ,a moze i nauka jezyka obcego ,wtedy bedziesz mogla byc kims a nie tylko robolem w fartuchu ;]

kto tu kogo moze pozwac?ale mi szkoda czasu ,taka wyksztalcona pani, :lol: :lol: :lol: :lol: ,po co sie tym szczycic,ja tez ukonczylam studia i sie tym nie chwale bo to moje osiagniecie,jestem z siebie dumna,a pani gadki mi wisza i powiewaja, opini swojej i tak kobieto nie zmienisz


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 18 cze 2012, o 15:05 
Witam, dostałem telefon z Alfy mamy jechac do biura w głogowie[500km w jedna strone]. Gra jest warta swieczki wiec chciałbym zebyscie przestali pisac o nowych plotach, tylko pomogli takim ludziom jak ja, czy wielu innym którzy zastanawiaja sie nad wyjazdem. Mianowicie:
Zakwaterowanie 100 euro? Jakie sa to mieszkania? ilu osobowe? jaki warunki wyposazenie? Ma ktos zdjecia? Potrzebuje tej informacji poniewaz nie wiem ile moge z sobą wziąć jedzenia, zeby mi sie nie popsuło.Jade z dziewczyna, moge liczyc na pokoj 2 osobowy?
Jaka stawka na godzine, doczytałem ze 8 euro brutto na godzine, wiec netto bedzie około 5,5ojro. Ile wychodziło wam miesiecznie zarobku? Ile mozna odłozyć? czy pity i inne dokumenty w celu wyrównania podatku beda wydane bez problemowo?

Mysle pojechac, pracowac i zarabiac. Nie mam w glowie głupot, która nie problem za grania spotkac. Warto tam jechac?
Pozdrawiam.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2012, o 15:05 
no to chyba nie o tej samej firmie piszesz. tu jest 4 euro na godzine na reke, za mieszkanie nic nie placisz, pit rozlliczysz ale polski bo umowa polska zleceniówka. 2 osobowe pokoje są bez problemu, warunki mieszkan takie same jak placa :) ale da sie wytrzymac, miesiecznie z 700 wyciagniesz, czasem wiecej zalezy od pogody


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2012, o 14:05 
hej możecie tak obiektywnie napisać o tej firmie, pracy bo mam zamiar tam niedługo jechać ale czytając Wasze wpisy to myślę czy by tu nie zrezygnować... da się zarobić dobra kasę tam ??


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2012, o 13:57 
4 euro za godzine, jak trafisz na dobra linke to 200 godzin masz = 800 euro, trafisz na linkę gorszą to ze 100-140 godzin jest.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 wrz 2012, o 16:48 
Jesteśmy członkami związku „Solidarisches Recklinghausen“. Od polskich sezonowych robotników dowiedzieliśmy się o ich życiowej sytuacji w miejscowości Marl i o warunkach ich pracy w Fabryce wyrobów mięsny w Oer-Erkenschwick.
Po sprawdzeniu byliśmy zszokowani. Powiadomiliśmy o tym redakcje gazet oraz telewizję. Od dnia 08.08.2012 dla waszych polskich pracowników dużo się poprawiło Firma Westfleisch narazie zakończyła współpracę z Firmą ABATOR Spo. zo.o (Rynek 1A, Głogow) i Firmą Budmel Spo. zo.o. (Sikorskiego 48, Głogow). Ci robotnicy którzy teraz jeszcze tu w Gustoland pracują, otrzymali z naszą pomocą niemieckie umowy i otrzymują w tej chwili na godzinę 7,89 € i 2 dni płatnego urlopu za przepracowany miesiąć. Z otrzymanej wypłaty płacą 200 € czynszu, podatek i składki na ubezpieczenie społeczne. W każdym mieszkaniu może mieszkać tylko do 6 osób. Mieszkania zostały wyremontowane. Do każdego pokoju zamontowano zamki. Kobiety i mężczyźni mieszkają w oddzielnych mieszkaniach.
Osoby chcące się zatrudnić jako pakowacz/pakowaczka w „Oer-Erkenschwick“ powinni zwrócić uwagę na:
1. ABATOR spo. zo.o oczekuje że podpiszecie 2 umowy z firmą Budmel. Pierwsza jest umową o zatrudnieniu ze stawka o 7,50 € na godzinę i tą należy podpisać. Proszę z tej umowy zostawić kopię tj. duplikat. ABATOR ma umowe z Westfleisch i on jest zobowiązany to wynagrodzenie zapłacić.
2. Jest jeszcze druga umowa-zlecenie do podpisania, która mowi o wypłacie 1.500 złotych to jest 2,15 € na godzinę – tej umowy nie podpisujcie, bo będziecie zobowiązani sami zapłacić podatek i ubezpieczenie w Polsce.
3. Polscy robotnicy sa bardzo cenionymi pracownikami i mogą być dumni z ich wykonanej pracy. Firmy ABATOR i Budmel wiedzą i doceniają to i do pory na was zarobili dużo pieniędzy. Bez was nie mogli by z niemieckimi firmami biznesu robić. Nie dajcie się więc wykorzystywać i walczcie o umowy z uczciwymi zarobkami.
4. Ale jeżeli zrobicie wszystko co od was firma ABATOR chce– nie martwcie się i napiszcie do nas. My skontaktujemy się z wami i postaramy sie wam pomóc. Nie bójcie się, nic nie zrobimy waszej zgody.
5. Zwróćcie uwagę jak będziecie mieszkać. Jeżeli macie złe warunki mieszkalne dajcie nam znać.
Jako zagraniczni robotnicy nie jesteście niewolnikami. Niemieckie prawo dotyczy niemieckich i was jako polskich pracowników jednakowo. Nie dajcie się poniżać. Macie prawo rządać to co wam się należy.
Źyczymy panśtwu w niemczech dużo szczęścia i pomyślnosci. Może się poznamy!?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 wrz 2012, o 11:03 
Te solidarny nie zachwalaj tak tego maiale i tej umwoy na waszych warunkach.
7,89 powiadasz szkoda ze to jest kwota brutto. na czysto za przepracowany siepriuen wyszlo mi troszke ponad 4 eur na czysto oczywiscie. praktycznie tyle samo w abatorze mialem. o dodatkach mowissz szkoda ze tych nadgodzin i nocek nikt nie widzi bo tak nam ustalja godziny pracy zeby tych godzin z dodatkiem bylo jak naj mniej. wyuplaty za sieprin dostalem 374 eur + zaliczki no kurde szal doslownie. piszesz ze siedizeli na w abatorze na hotrelu a u was jak jest ?? zrobisz tygodniowy limit w ciagu 3/4 dni i rewszte tygodnia mozesz pomazyc ze pojdziesz do roboty. co do ubezpieczenia to nie jestem pewny, czy bylismy ,ale jak sie cos komus stalo karty zktorym chodzi sie do lekarza byly, co njie ktorzy mieli ksera tych kart wiec chyba bylismy. nie wiem jak reszta co zjechala ale jak w przyszlym roku bedzie znowu wyjazd to rowniez bede chcial jechac. calkiem fajnie jest na tych wyjazdach. a firma zawsze na czas wypalate dawala
hahah i jeszcze ten remont pszyszli pociapali farba i caly remont
i jescze to 1. ABATOR spo. zo.o oczekuje że podpiszecie 2 umowy z firmą Budmel. Pierwsza jest umową o zatrudnieniu ze stawka o 7,50 € na godzinę i tą należy podpisać. Proszę z tej umowy zostawić kopię tj. duplikat. ABATOR ma umowe z Westfleisch i on jest zobowiązany to wynagrodzenie zapłacić.
jak ktos nie czytal to pozniej pieprzy ze byly dwie umowy. to z 7,50 bylo porozumieniem do umowy zlecenia a nie druga umowa wiec solidarny nie wprowadzaj ludzi w blad


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl