| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Tablica ogloszen, najnowsze ogloszenia, Slupsk, eSlupsk
Strona głównaStrona główna Zarejestruj sięZarejestruj się Zaloguj sięZaloguj się Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie Nowe ogłoszeniaNowe ogłoszenia RegulaminRegulamin SzukajSzukaj

eSlupsk.com/ogloszenia / 1. PRACA / Oferty pracy

Pracownik produkcji (k/m) - Dla par i singli!
ogłoszenia tej kategorii ogłoszenia tej osoby Kontakt z osobą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Opis:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka – również dla par!

Miejsce pracy: Haren/Wietze (Dolna Saksonia)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Gotowość do pracy dwuzmianowej
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Pracę od zaraz!
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto/h – zarobki oraz dodatki i premie według taryfy płac iGZ
● Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
● Przyjazny system zaliczek
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
● Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień
● Tanie obiady w stołówce zakładowej
● Bezpłatną odzież roboczą
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Concept Plus Sp. z o. o. ul. Gdańska 36 PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com Tel. 052/522 80 50

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: ConceptPlus
E-Mail: bydgoszcz@cp-personal.com

Szczegóły ogłoszenia

Miejscowość: Haren(Ems) / Wietze
Telefon kontaktowy: 052/522 80 50
Identyfikator ogłoszenia: 8853
Oglądalność ogłoszenia:31
Wygaśnie: 2020.12.01 (w 33 Dni)
Dodane: 2020.10.02

Mamy 18 aktualnych ogłoszeń. Obecne ogłoszenia były już przeglądane 423 razy.
eSlupsk.com  nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieściły.
© 2007 - 2016   www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone    |    ISSN 1689-6238

Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com  |  eFrancja.com  |  eHiszpania.com  |  eHolandia.com  |  eNiemcy.com  |  eNorwegia.com  |  eSzwecja.com
GBritain.net  |  eLondyn.com  |  eSzkocja.com  |  eIrlandia.com  |  GBritain.biz  |  eLondyn.net  |  eDublin.net  |  eAnglia.net  |  Mardyt.net
Inne ciekawe strony:
eKoszalin.com  |  ePraca.net  |  eMieszkanie.net  |  eZdrowie.net  |  ePsycholog.net  |  KupSprzedaj.net   |  PolBird.com   |  eSlupsk.net
MazNaZlecenie.pl  |  SklepFM.com  |  ZonaNaZlecenie.pl
MazNaZlecenie.slupsk.pl  |  ZonaNaZlecenie.pl  |  MazNaZlecenie.com